Zpravodajství

CHATA JELENKY – Špindlerův Mlýn

27.03.2022 | Rekreace | 2022 | Přečteno: 842x

Kontakty pro objednávky, kontaktní osoba:
Roman Fišer – předseda ZO OSŽ ŽSP EMD
Tel.: +420 737 256 627
Email: info@chata-jelenky.cz
Web: www.chata-jelenky.cz
Rezervace: rezervace.chata-jelenky.cz

www.chata-jelenky.cz

Popis lokality: Chata Jelenky se nachází na samotě v malebném údolí Bílého Labe v Krkonošském národním parku, v nadmořské výšce 923 m n.m., cca 5 km od centra města Špindlerův Mlýn.

Kapacita chaty: celková ubytovací kapacita chaty je 20 lůžek rozdělených do 6 pokojů, rozdělených na 2L, 3L a 4L pokoje. V chatě jsou 4x toalety (2x v každém patře) a 2x umývárny se sprchou, které se nachází v přízemí chaty.

Rekreační možnosti, sport a zábava: V zimě je možno si krásně zalyžovat na Medvědíně, sv. Petru, Hromovce a dalších sjezdovkách včetně večerního lyžování. V blízkosti jsou upravované trati pro běžkaře. V létě turistika, jízda na kole, sběr hub a další. Celoročně je otevřen aquapark ve Špindlerově Mlýně.

Stravování: Stravování je vlastní, k dispozici je společná kuchyňka vybavená sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a veškerým potřebným nádobím. K dispozici jsou i lednice s mrazáky.

Vybavení chaty: Součástí chaty je společenská místnost v přízemí s televizí, stolním fotbálkem, knihovnou a kulečníkem. K dispozici jsou i karty a stolní hry. V předsíňce je pak možnost zahrát si šipky. Před chatou je možnost posezení venku s možností grilování a rozdělání ohně v ohništi. V chodbě i vytápěná lyžárna a odkládací prostor na lyžařské boty.

Parkování: v létě je k dispozici 5 parkovacích míst přímo u chaty a v zimě 2 místa u silnice (cca 350 m od chaty), vjezd a parkování pouze s vydanou povolenkou (předá správce chaty po příjezdu nebo obdržíte emailem).

Domácí mazlíčci: jsou vítáni, za poplatek

Doba provozu: celoročně

Do systému vložil: Pýchová Iveta
Přílohy k článku [ke stažení]
PřílohaZařazeno
2---
Další články
Pension & Hotel SOKOL
CHATA MIKULČIN VRCH