Zpravodajství
ZO RD Rýmařov
25.03.2020 | COVID-19 | Z organizací | Přečteno: 1 868x

V první fázi jsme poskytovali roušky plátěné jednoduché, nebo s možností vložení papírového kapesníčku. Zvýšila se distribuce ochranných brýlí. Zítra by měly přijít roušky s filtrem z nanovlákna a pracovníci ve skladu dostanou ochranné obleky, jelikož se stýkají s cizími řidiči, kteří nás zásobují materiálem. Většina THP pracuje z domova. Všude jsou vyvěšeny letáky se zákazem vstupu do objektu bez roušek či jiného krytí obličeje. Jsou rozmístěny lahvičky s desinfekčním prostředkem. Celkově se nálada zlepšila, trochu zmizelo napětí. (Doplňující info o doplnění stavu péče o pracující po týdnu - 25. 3. 2020)

Situace na firmě RD RÝMAŘOV je stabilizovaná, provoz dále zajišťuje plnění smluv.

Pracovníkům jsme poskytli ochranné rukavice, roušky, antibakteriální mýdlo, desinfekci formou rozprašovačů. Montážní čety v zahraničí ukončily práci a vrací se do republiky.

Několik zaměstnanců je doma s dětmi a několik je na nucené karantéře ve vztahu k rodinným příslušníkům po návratu z ciziny.
Je zvažováno vyhlášení celozávodní dovolené, snažíme se však udržet chod firmy. K dnešnímu dni není v naší oblasti žádný případ onemocnění virem. Lidé dodržují rozhodnutí krizového štábu.

Irena Ondrašíková – předkyně ZO RD Rýmařov – 20. 3. 2020

Do systému vložil: Pýchová Iveta
Další články
Titulek
ZO HOCHTIEF CZ
ZO CEMEX Cement
ZO LOGIT s.r.o. Podbořany - Hlubany
ZO SanSwiss s.r.o. Jičín
ZO Kovona Karviná
ZO SŠ Liberec
ZO HOCHTIEF CZ
ZO Novasport Tachov
KOO SKANSKA
ZO Cetris Hranice
ZO P-D REFRACTORIES CZ Velké Opatovice, Březina, Svitavy
KOO Českomoravský cement
ZO Kaolin Hlubany