Zpravodajství
Stolní tenis v Litoměřicích
23.12.2019 | Komise | Sportovní | Přečteno: 214x

Dne 4. 12. 2019 pořádala Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice přebor ČR středních škol se stavebními obory ve stolním tenisu.

Přebor se konal v hale stolního tenisu Gymnázia Josefa Jungmana v Litoměřicích. Do turnaje se přihlásilo 7 družstev. Přebor se odehrál ve dvou skupinách, přičemž první ze skupiny A hrál s druhým ze skupiny B a obráceně. Tím se vytvořili finalisté a dvojice pro boj o třetí místo. Finále pro sebe získalo Ústí nad Labem poměrem 5:3 nad Litoměřicemi, třetí místo po tuhém boji i díky nejlepší hráčce turnaje získaly Teplice poměrem 5:3 nad vítězem skupiny A Chomutovem. Ústí nad Labem i Litoměřice obhájily svá loňská umístění a polepšily si Teplice.
        7. SŠ stavebních řemesel Brno – Bosonohy

V odpoledních hodinách se odehrála soutěž jednotlivců, které se zúčastnilo 27 studentů. Podle výsledků týmového turnaje byli vybráni hráči, kteří byli nasazeni do pavouka, a ostatní nalosováni. Hrálo se systémem KO, na čelních pozicích skončili lídři týmů, které se umístily na prvních 3 místech.