Zpravodajství
Sportovní přebory stavebních škol - vítěz 55. ročníku vyhlášen
17.06.2019 | Komise | Sportovní | Přečteno: 280x

V pondělí 17. 6. 2019 v Praze v hotelu Olšanka proběhlo celkové vyhodnocení sezony 2018/2019 Přeborů ČR stavebních škol v celkem deseti sportovních disciplínách.

Foto: Sportovní komise - Vyhlášení 55. ročníku přeborů | Zdroj: archiv OS

Zástupci Sportovní komise OS Stavba ČR vyhodnotili jubilejní již 55. ročník sportovních přeborů jako velice úspěšný a také prospěšný a poděkovali všem pořadatelům jednotlivých přeborů a dalším podporovatelům.

Zhodnotili průběh přeborů a konstatovali, že všechny proběhly v duchu fair play a že je velmi prospěšný kamarádský duch těchto akcí. Dále kvitovali, že nikdo neutrpěl žádný úraz. Zmíněn byl i pozitivní vliv sportovních aktivit škol směrem k zájmu žáků právě o studium technických oborů, což je - zvláště v dnešní době - velmi potřebné.

Předseda OS Ing. Pavel Zítko spolu s předsedou Sportovní komise Zdeňkem Čihákem předali nejlepším krásné poháry a diplomy.

Vítězný pohár převzal osobně ředitel Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické Ústí nad Labem PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D. a spolu s ním i sportovní nadšenci Mgr. Aleš Fiala a Mgr. Dana Mocová.

Medailové pozice obsadila tato družstva:

  1. Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická Ústí n. L.
  2. Akademie řemesel Praha - střední škola technická
  3. Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Chomutov

Padesátý pátý ročník přeborů České republiky stavebních škol, organizovaný Odborovým svazem Stavba ČR, skončil. Před námi je další, tentokráte již 56. ročník - a tak nezbývá, než mu popřát hodně sportovních úspěchů, kvalitních výkonů a zápolení ve smyslu fair play.

Do systému vložil: Zítko Pavel
Foto k článku
Další články
Titulek
Přebor ČR stavebních škol v přespolním běhu 2019
Klání atletů v Nerudovce
Přebor stavebních škol v in-line bruslení
Opět po roce se v Mostě konal přebor ve florbalu
Přebor ČR středních škol se stavebním zaměřením v nohejbalu trojic